Pierwsza taka konferencja w branży

Konferencja HyperLog

Branża TSL ma w swoim kalendarzu wiele targów i konferencji, zarówno międzynarodowych o światowym zasięgu, jak i tych mniej rozreklamowanych, a nie mniej ważnych dla lokalnych biznesów. Podsumowania, nowości, trendy, szanse i zagrożenia rynkowe, kontakty biznesowe. Jednakże przygotowywana na październik konferencja HyperLog jest pierwszą poświęconą w całości wyłącznie przyszłościowym technologiom, które mogą całkowicie zmienić oblicze transportu i logistyki, a przynajmniej zrewolucjonizować nasze podejście do rozwiązań, do których się przyzwyczailiśmy.

Konferencja hyperLOG 2019 Transport and Logistics Future Forum

termin: 24-25 październik 2019 r.

miejsce: hotel Vienna House Andel’s, Łódź

Na konferencji zostaną zaprezentowane między innymi zastosowania najnowszej technologii opracowanej przez firmę Transmetrics, gdzie algorytmy sztucznej inteligencji rozpoznają wzorce, pomagające przewidzieć wahania zapotrzebowania na transport.  Innowacyjne projekty tego i innych start-upów prezentowane będą w czasie rzeczywistym (żadnych prezentacji w Power Poincie), a w dedykowanej strefie technologicznej na żywo pojawią się najnowocześniejsze technologie znane dotąd tylko z futurystycznych opisów na YouTube. Sprawdź również: pomysł na biznes w branży motoryzacyjnej

Konferencja HyperLog

 

 

Konferencję otworzy wystąpienie wiceprezesa DHL – Nabila Malouli, znanego innowatora, inwestora i doradcy start-upów, który kieruje rozwojem innowacyjnych projektów logistycznych wspierających globalne firmy z listy Fortune 500.

 

 

 

Zapowiada się ciekawe spotkanie wizjonerów, praktyków i decydentów, którzy podzielą się swoim doświadczeniem i spostrzeżeniami wskazując kierunki i możliwości rozwoju dla całej branży.

Źródło: Hyperlog info; fot. DHL

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *